Wydawnictwo
Kliknij, aby przejść do Wydawnictwa

Mikrowyprawy w wielkim mieście. Wypocznij i naładuj baterie

Łukasz Długowski

Muza SA Warszawskie Wydawnictwo Literackie, 2017
Stron: 448
Dział:
ISBN: 9788328702967
 
 
 

 

Praktyczne wskazówki do każdej wyprawy!

Wypoczynek kojarzy się nam z koniecznością wzięcia urlopu i wyjazdem na kilka dni z miasta, gdzieś daleko. Tymczasem Łukasz Długowski, dziennikarz i zapalony podróżnik, odkrywa przed nami, że… można wypocząć w środku tygodnia i to nawet w samym centrum wielkiego miasta! Zresetować umysł i odprężyć ciało w kilka godzin. Nie potrzeba w tym celu ani wielkich pieniędzy, ani specjalnych umiejętności. Wystarczy chęć przeżycia czegoś nowego!

Minisurvival to coś, co może uprawiać każdy. W każdym wielkim mieście w Polsce, jak Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Łódź czy Trójmiasto znajdziemy miejsca, które mimo otaczającej je cywilizacji nadal urzekają nieskalaną przyrodą. Po co urządzać wielką wyprawę w poszukiwaniu akwenu, skoro na desce zwanej SUP(wiosłowanie na stojąco) możemy przemieszczać się rzeką przepływającą przez nasze miasto?

Koszty i spis potrzebnych rzeczy, sposób dotarcia na miejsce i czas, który należy na nią poświęcić. A także mnóstwo rad i uwag od autora, który każdą z tych wypraw osobiście przetestował.